İletişim Bilgileri

[ Hasan Başboğa]

Hakkımızda

Hasan Başboğa tarafından 1972 yılında kurulan firmamız günümüze kadar branda ve çadır imalatında İstanbul daki fabrikamızda hizmet göstermektedir.Firma ve marka değerini ülkemize ve tüm dünyaya yaptiğimiz ihracatamizla günümüze dek taşımış ve her geçen gün siz değerli dostlarımıza hizmet sunmak için geliştirme çabasındayız. Kemerburgaz’da 5500m2 Selimpaşa’da 5000m2 toplam 10500m2 kapalı alanda iş faaliyetlerimiz devam etmektedir. İşletmemiz uluslararası standartlara uygun çadır,branda ve askeri ürünler imalatında bir dünya markasıdır.

Hasan Başboğa A.Ş. müşteri ihtiyacı odaklı,esnek ,yaratıcı odaklı çözümleriyle siz değerli dostlarımıza gelişerek hız kesmeden hizmet vermektedir.

Mühendis ve mimarlardan oluşan tasarım ekibimiz müşteri ihtiyacına özel projelendirdiği çözümler, modern donanıma sahip fabrikamızda uzman teknik ekip tarafından hayata geçirilmektedir.

Siz değerli dostlarımıza gelişen dünyanın hızıyla uyumlu, maliyeti düşük kurulumu kolay, istenen renk ölçülerde sert hava koşullarına dayanıklı brandadan mimari çelik konstrüksiyon yapılara uzanan geniş yelpazeli ürün seçenekleri ile anahtar teslim hizmek vermekteyiz.Uluslarararasi standarlarda, satiş sonrasi teknik destek ve iki yil garantili ürünlerimizle siz değerli dostlarımızın memnuniyeti önceliğimizdir.